Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości

Statystyki

Praca w Newcastle/Walker - po części w biurze, po części w magazynie - £10.00 na godz.
Wpisał 247 Staff
Piątek, 13. Październik 2017 14:59

Praca stała. 37.5 godz w tygodniu (pon-piatek). £10.00 na godz.
Newcastle upon Tyne - Walker

Obecnie rekrutujemy dla naszego klienta z siedziba w Newcastle upon Tyne do pracy w fabryce/ biurze.

Kandydat będzie miał podzielone obowiązki na:
  • prace w biurze, gdzie do obowiązków będzie należało tworzeni/pisanie raportów, przetwarzanie dokumentów, rozmowa z klientela firmy, itp.
  • praca na terenie fabryki, gdzie do obowiązków należało będzie operowanie wózka widłowego oraz wybrane prace fizyczne

NIEZBĘDNE:
  • biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie i piśmie.
  • płynność obslugiwania pakietu Microsoft Office (Excel, Outlook, itp.)
  • dokładność, dobra organizacja i komunikatywność
  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego (LICENCJA NA WÓZEK WIDŁOWY BĘDZIE MILE WIDZIANA ALE NIE NIEZBĘDNA)
  • zdolność do pacy w zespole i indywidualnie
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie, w fabryce

Zapraszamy do aplikacji kandydatów z doświadczeniem w pracy jako operator wozka widłowego, którzy płynnie posługują się aplikacjami Microsoft.